Војна на ѕвездите: Империјата Возвраќа-Бакнете Еден Лист Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34
  • Обновено

Војна на ѕвездите: Империјата Возвраќа-Бакнете Еден Лист Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 3007.36

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Империјата Го Возвраќа Ударот-Бакнеж Еден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Лесно закачете го овој постер Со Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".