Бушвакер 20080 - Црн Џеб Занитвам Стил Мазна Завршница Задниот Браник Ракети за 2009 - Форд Ф-
  • Обновено

Бушвакер 20080 - Црн Џеб Занитвам Стил Мазна Завршница Задниот Браник Ракети за 2009 - Форд Ф-

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со нивните вдлабнати завртки од нерѓосувачки челик и масовно присуство, Ракетите На Браникот во Џебен Стил се оригинал на Бушвакер и икона надвор од патот. И покрај нивниот хард-јадро болт-на стил, Џеб Стил Браник Ракети инсталирате лесно, со само минимум тело-страна дупчење потребни. Можете да ги монтирате веднаш надвор од кутијата, со нивната цврста мат црна завршница во стилот НА ОЕМ-тие се заштитени СО УВ, така што нема да имаат креда. Одговара Изберете : 2009,2011-2012 ФОРД Ф150 2013-2014 ФОРД Ф150 СУПЕР КАБИНА 2010 ФОРД Ф150 СУПЕРКРИП и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите. Или, насликајте ги за да одговараат или да ја нагласат бојата на телото, за фабрички прилагоден изглед.