Богатствата на каролина МХ1012ЦНЛ Чивава На нивниот кауч Керамичко Ноќно Светло, 6х4х3
  • Обновено

Богатствата на каролина МХ1012ЦНЛ Чивава На нивниот кауч Керамичко Ноќно Светло, 6х4х3

DEN 255.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Богатствата на каролина MH1012 CNL Чивава на нивниот кауч Керамичко Ноќно Светло, 6x4x3", разнобојно Керамичко Ноќно Светло со специфични уметнички дела од раса чивава од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Додадете уметничко дело во боја со оваа керамичка и метална ноќна светлина за да го подобрите вашиот декор и да обезбедите малку светлина во сите темни области на вашиот дом или канцеларија. Ова Уметничко Дело Керамичко Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предната страна на ноќното светло е висока шест инчи на 4 инчи широка керамичка плочка со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници. Две вклучени завртки ја држат плочката во металниот држач. Вклучена е сијалица и држачот е длабок 3 инчи. УЛ одобрени. Ноќното светло е од увезените делови. Оваа Ноќна Светлина е од Категоријата Производи На Кучиња На Каролин. Уметнички дела Керамичкото Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата.