Машки Пижами Со Кратки Ракави Комплет Машки Краток Комплет Облека За Спиење Пј За Мажи Бела в Црна Голема
  • Обновено

Машки Пижами Со Кратки Ракави Комплет Машки Краток Комплет Облека За Спиење Пј За Мажи Бела в Црна Голема

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Машкиот Комплет ЗА Пижами СЛЕФЕРО Раглан има меки пижами шорцеви и памучен врат со кратки ракави. Машките Шорцеви за Спиење имаат 2 странични џебови и прилагодлив појас за врвки за максимална удобност. Комплет од 2 Парчиња - Секоја Кратка Пижама е поврзана со соодветна кошула за спиење со долги ракави за да бидете ладни и удобни. Без пот-лесен и дише за да бидете ладни кога ќе се појави топлината. Достапно во различни бои.