ЛИНК 4G МОБИЛНА ПАТЕКА КАМЕРА АТМОБИЛ ПРАТЕНИК КАМО
  • Обновено

ЛИНК 4G МОБИЛНА ПАТЕКА КАМЕРА АТМОБИЛ ПРАТЕНИК КАМО

DEN 1904.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спецификации на производот Моделклеточна Серија Линк-4 G Аудио Да Тип На Камера Патека Камера слика Или Видео Преглед Фотографии/Видеа Резолуција 12 ПРАТЕНИК Флеш Инфариран 100 стапки Извор На Енергија Source (6) Дисплеј 2.ЗАБЕЛЕШКА : Компатибилен СО АТ&Т И Т-Мобилни оператори. Заоблената леќа на сензорот за движење го подобрува аголот на откривање и растојанието на неговите 5 зони за откривање. Вклучена е претходно активирана СИМ-картичка за лесно активирање и можете да управувате со вашата сметка, поставки и фотографии преку бесплатната апликација. Батериите не се вклучени.4" Докази Отпорни На Временски Услови МЕМОРИЈА SD Картичка Слот/До 32gb Заврши Боја Камо Пир Поставување До 100 стапки Безжичен Способен Да Поставки За Фотографии да Поставки за Видео 720p Печат датум/Време/Темпо/Месечина Линк4г 887157016067 Спипоинт Линк 4г Мобилна Патека Камера атт/Тмобиле 12 пратеник камо. Користи Led Диоди со супер низок сјај со голема моќност во комбинација со технологијата за намалување на замаглувањето за да има најдобар квалитет на сликата ноќе. Опсегот на откривање може да се прилагоди и до 100'.