Хадсон Бебе Дете Момче Пливаат Рашгард Сет, Ајкули, Дете
  • Обновено

Хадсон Бебе Дете Момче Пливаат Рашгард Сет, Ајкули, Дете

DEN 239.20

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Хадсон бебе rashguard сет има појавување на rashguard и дното поставени во забавни бои и отпечатоци. Нашиот премиум комплет за костими за капење се одликува СО 50+ заштита од сонце И е направен со врвни ткаенини. Нашиот комплет костими за капење е оптимален за носење во базен, на плажа и за какви било активности на вода. Хадсон Бебе Новороденче И Дете Момче Пливаат Рашгард Сет, Ајкули е одлично бебе и мали најважен сет за вашето малечко. Комплетот вклучува осип и дно. Премиум сет за костими за капење. УПФ 50+ заштита од сонце. Ткаенина за брзо сушење. Достапни, висококвалитетни костими за капење.