Гром Облак Силиконски Прајмер Капер Пиштолџија Додаток, Мулти-Боја, 87118А
  • Обновено

Гром Облак Силиконски Прајмер Капер Пиштолџија Додаток, Мулти-Боја, 87118А

DEN 207.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Облакот Гром Силиконски 209 Прајмер Капер обезбедува суштинска алатка за складирање на сите неискористени прајмери, како и ограничување на огненото оружје во црн прав. Овој лесен, синтетички капер, соonomономски дизајн, е побрз од традиционалните месинг алатки и може да собере 8+ прајмери. Правиот крај работи одлично за модели што се отвораат и не се обемни, додека аголниот крај е совршен за огнено оружје со опсег и вклучува јамка за јаже. Модел БРОЈ 87118А . Лесен, синтетички капер има ergономски дизајн и е побрз од традиционалните месинг алатки, држејќи 8 + прајмери. Производите од гром облак се дизајнирани за употреба со огнено оружје за црн прав и муцка—Облакот Од Гром е дизајниран да понуди врвни перформанси кога се користи со натоварувачи на муцка кои пукаат во црн прав или пиродекс во прав, барајќи специфични додатоци. Правиот крај работи одлично за модели со пауза и не-опсег, додека аголниот крај е совршен за огнено оружје со опсег. Вклучува јамка за јаже. Суштинска алатка за складирање на неискористени прајмери и ограничување на огненото оружје во црн прав. 87118А.