Сунбрела 18 18 Седиште Рампа - Платно Шума Зелена
  • Обновено

Сунбрела 18 18 Седиште Рампа - Платно Шума Зелена

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Исплакнете темелно за да ги отстраните сите остатоци од сапун и оставете ја ткаенината да се исуши на воздух. Платнени врски во задниот дел. Брзо сушење. Овој комплет од две перници е отпорен на мувла, отпорен на мувла и брзо сушење, така што можете да потрошите помалку време за одржување на мебелот во дворот и повеќе време за уживање во него. Наменет за надворешна и надворешна употреба. Вклучува ограничена 5-годишна гаранција на производителот. Кога станува збор за миење на овие перници на отворено, препорачуваме чистење на самото место со благ детергент и вода. Изработени од Ткаенина За Сончање во вашиот избор на цврсти нијанси.Овие перници се дизајнирани за надворешна употреба, но за да го продолжите животниот век на перницата, ви препорачуваме да ја внесете или заштитите од елементите кога не ја користите. Додадете монохроматски акцент на вашиот мебел или купете повеќе комплети за мешање и совпаѓање на боите. Исчистете ја нечистотијата пред да се вгради во ткаенините и избришете ги истурите веднаш штом ќе се појават. Дебела, 100% полиестерска подлога.Димензии : 18w x 2d во. И запомнете – секогаш мерете го вашиот мебел пред да купите за да обезбедите најдобро можно вклопување! Изберете од достапните опции за големина.