Кардиналот Птица Смета Крст Бод Комплет, 4 4
  • Обновено

Кардиналот Птица Смета Крст Бод Комплет, 4 4

DEN 223.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој комплет ќе ви овозможи да креирате забавен животински дизајн кој ќе направи одлична декорација за секоја просторија од куќата откако ќе ја завршите. Кардиналот Птица Смета Крст Бод Комплет, 4 "х 4", 14 Брои : овој комплет ќе ви овозможи да креирате забавен животински дизајн кој ќе направи одлична декорација за секоја просторија од куќата откако ќе ја завршите. Овој пакет содржи 100 проценти памучен конец, 14 брои аида ткаенина, 1 игла, табела и упатства. Големина на дизајнот : 4 "х 4". Дизајн : Кардинал Птица. Увезени.