Машки Секојдневен Фустан Панталони Опуштено Вклопување Персонализирана Врвка Со Пруги Еластичен Струк Директно Панталони Со Моливи Секојдневен Пријатен Костум ?
  • Обновено

Машки Секојдневен Фустан Панталони Опуштено Вклопување Персонализирана Врвка Со Пруги Еластичен Струк Директно Панталони Со

DEN 431.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

П2 : Дали ќе се намали или избледи?А2 : имавме направено некој тест и тој нема да се намали или избледи по миењето. ФУНКЦИЈА : џебови со Повеќе функции за да ги држите вашите телефони, паричник и клучеви од 5,5 ● и џебови со копчиња за да ги складирате вашите најважни работи во движење.П3 : дали има лош мирис или ве чеша?А3 : нема лош мирис; Изработен од мек и мазен материјал, нема да ве чеша и е удобен против кожата.