Панели за завеси за прозорци на Викинзите Минесота
  • Обновено

Панели за завеси за прозорци на Викинзите Минесота

DEN 267.36

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие официјално лиценцирани панели за завеси прават одличен додаток на домашниот декор на секој обожавател. NFL Минесота Викингс завеси панели : Направени да одговараат на 36 "x 48" прозорец од 60 проценти памук и 40 % полиестермахин за миење садови не е вклучен.