Атлетски дела машко руно еластично дно џемпери, големини S-4XL
  • Обновено

Атлетски дела машко руно еластично дно џемпери, големини S-4XL

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Какво откритие! Панталони од руно од атлетски работи имаат еластичен брз кабел за прилагодливо вклопување со двојно игла зашивање на HEMS за дополнителна издржливост за каква било активност. Совршено за следниот атлетски тренинг или на ден, кажете му здраво на вашите нови омилени удобни џемпери. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Style Jogger. Затворање : Повлечен стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ocketsебови : 2 Deep Side Pockets помагаат да ги чувате предметите безбедни. Карактеристики : Еластични брза прилагодување на кабелот За прилагодено вклопување; опуштено заостанувано дно останува на место, за да можете да бидете удобни со шиење со двојно игла на HEMS за дополнителна издржливост. Машкото руно џемпери од атлетски дела.