Шевролет Кавалер 813К Светло Спирално Сиво Метално Пенкало За Боја И Проѕирно Палто за Автомобил Камион или Автомобил
  • Обновено

Шевролет Кавалер 813К Светло Спирално Сиво Метално Пенкало За Боја И Проѕирно Палто за Автомобил Камион или Автомобил

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прецизна боја измешана за да одговара на вашиот автомобил или камион. Практичен апликатор за пенкало за боја. Нема потреба од четка. Без хаос. Прецизната апликација за Комплет за прекари, гребнатини и чипови вклучува боја на основно палто и проѕирно палто што одговараат за да одговараат на денешните проѕирни завршетоци на палтото. Нашата база на податоци за совпаѓање на бои и бојата усогласена со компјутерот не е ништо друго. Ние гарантираме нашата боја или вашите пари назад. Тоа е толку едноставна најквалитетна боја за допир (допир) на пазарот! . Надворешен Код На Боја : Т.Е.-813К-Шевролет-Кавалиер-ЛС-Гал-ППЦ. За Автомобил или Камион : 2005-Шевролет КАВАЛЕР 813К Светло Спирално Сиво Метално Пенкало За Боја И Проѕирно Палто.