Уметнички Лавра И Нацртајте Мултифункционален Уметнички Комплет Во Пренослив Случај За Деца На Возрасни
  • Обновено

Уметнички Лавра И Нацртајте Мултифункционален Уметнички Комплет Во Пренослив Случај За Деца На Возрасни

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

* Веруваме дека секој има креативен потенцијал и секојдневно следиме внимателни стандарди за да ја осигураме безбедноста на сите производи На Арт 101. Овој мултифункционален сет вклучува 12 Маркери За Перма со Куршуми кои се базирани на алкохол, лежат живописни и заситени и можат да се користат на различни површини како хартија, дрво, платно и пластика!. Вашите уметнички алатки доаѓаат во пригодна торбичка за носење, што го олеснува носењето на вашите уметнички материјали насекаде креативност штрајкови! • Исполнет со Гелови Гел Пенкала, Премиум Јадро Обоени Моливи и многу повеќе што ќе ја инспирираат вашата креативност • Вклучува 12 Маркери За Перма со Куршуми кои се базирани на алкохол, лежат живописни и заситени и може да се користат на различни површини како хартија, дрво, платно и пластика • Вклучува 20 од нашите подобрени формула пастели, кои се кремасти и пигментирани, што ви олеснува да ги засенчите и измешате боите за да создадете длабочина И димензија • Вклучените Гелови Гелови Пенкала Се Совршен Додаток На вашата колекција за земање белешки или дневник • сите ваши уметнички алатки доаѓаат во пригодна Торбичка За носење, што го олеснува носењето на вашите уметнички материјали насекаде штрајкови за креативност • основана во 2008 година, арт 101 е водечки снабдувач на иновативни и забавни производи Кои Им Овозможуваат на уметниците алатки за изразување на нивната креативност.