Карго Панталони Жени Нова Лабава Еднобојна Памук И Лен Чипка Еластична Половината Џеб Панталони За Женски
  • Обновено

Карго Панталони Жени Нова Лабава Еднобојна Памук И Лен Чипка Еластична Половината Џеб Панталони За Женски

DEN 463.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нова Лабава Еднобојна Памучна И Ленена Чипка Еластична Половината Панталони Со Џеб. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 240гр. големина На Пакетот : 25х20х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Половината : 60-66см/23,62-25,98" : 90см/35,43" Должина : 87см/34,25"Големина : М Половината : 64-70см/25,20-27,56" : 94см/37,01" Должина : 88см/34,65"Големина : Л Половината : 68-74см/26,77-29.13" : 98см/38.58" должина : 89см/35.04"големина : xl половината : 72-78см/28.35-30.71" : 102см/40.16" должина : 90см/35.43"големина : xxl половината : 76-82см/29.92-32.28" : 106см/41.73" должина : 91см/35.83"големина : хххл половината : 80-86см/31.50-33.86" : 110см/43.31" Должина : 92см/36.22" машинско перење тивко. Јога Панталони Жени. Струже Струже За Жени Панталони. Панталони За Жени Трендовски. Женски Панталони Облечи Панталони Директно Нога.