Меѓудржавни Батерии Фас-Патрола За Напојување Оловна Киселина Батерија, 12в 7ах
  • Обновено

Меѓудржавни Батерии Фас-Патрола За Напојување Оловна Киселина Батерија, 12в 7ах

DEN 4799.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Меѓудржавни Батерии Моќ Патрола Олово Киселина Батерија, 12v 7 Ah. ПРОЕКТ на производот : FAS1075. Напон : 12. Престанок : 0.187" Фастон Лопати. Хемија : Запечатено Олово. Киселина (АГМ). Тежина : 4.41 . Димензии : 2.57 (W) x 5.94 (L) x 3.78 (H). Сертификати : Само Апликации За Пожар И Безбедност. Меѓудржавни Батерии : Уживајќи репутација за производи со врвен квалитет, деловни иновации и постојано сигурна услуга, Меѓудржавните Батерии се батеријата Бр.1 за замена на брендот во Северна Америка. Сега е достапно, претпријатието За Меѓудржавни Батерии продолжува да напредува на иновациите, како и на нашите добри старомодни деловни принципи. Исто Така Одговара : АДИ / Адемко ИМ-1270, Адт Безбедност 477967, Двојна Лајт 12-803, Двојна Лајт 12-879, ЕЛЕН, БАТЕРИИ ЕЛК-1270, Елк Батерии ЕЛК-1280, Прва Моќност ФП1262, Френк Мобилност Е-ФИКС, Грејнџер 2УКЈ4, МЕЃУДРЖАВНИ Батерии АСЕЦ1075, Медтроник ИНЦ АТАКР, Замена Батерија за ВЕРКЕР, Wka12-7,5 F, RАР Rt1270, Тивок Витез 5395, Ултра Техника ut-1270, УНИПАУЕР Б11105, УНИПАУЕР Б11106, ЗАПОТЕК батерии Rx510n. Проект НА ПРОИЗВОДОТ : Fas1075. Напон : 12. Престанок : 0.187 " Фастон Лопати. Хемија : Запечатена Оловна Киселина (АГМ). Сертификати : Само Апликации За Пожар И Безбедност.