зимски палта За жени Женски Водоотпорен Мантил За Дожд Цврста Качулка Јакна Ветроупорен Надворешен Капут Плус Женски Капут Жолта + САД:10
  • Обновено

зимски палта За жени Женски Водоотпорен Мантил За Дожд Цврста Качулка Јакна Ветроупорен Надворешен Капут Плус Женски Капут Жолта

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

90 " Должина : 74см/29.Изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, Лесен,пријателски за кожата,удобен Тип На Шема : Цврст Што добивате : 1 X Сезона На Палто : Лето,Aut, Пролет, Зима 1.Изработени од висококвалитетна полиестерска ткаенина, лесна, пријателска за кожата ,удобна пригода : Забава ,Каузална,Дневна,Улична,Спортска : Жена,Девојкасезона : Лето,Aut, Пролет, Зима3.87 "Ракав : 66cm/25.26 "Должина : 80cm/31.29 "Должина : 75см/29.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Погоден за двете дами или тинејџерски помлади девојки кои носат во четири сезони.20" Рамо : 50см/19.15 "Ракав : 64см/25.Ветроупорен Капут доволно долг за да ве заштити кога е лесен дожд / снег / ветер /сонце лесно За Брзо Сушење Дише Погодно за сите сезони 3.41 "Рамо : 48см/18. Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 135см/53. Пакетот вклучува : 1ПЦ јакна.77" Рамо : 54cm/21.89" Жените Водоотпорен Дожд Мантил Цврста Качулка Јакна Ветроупорен Отворен Капут Плус Женски Палто Карактеристики : Материјал : Полиестерски Стил : секојдневен,МОДЕН ПОВОД : ЗАБАВА, КАУЗАЛНА ,ДНЕВНА ,УЛИЦА,спортско вклопување : Одговара на големината пол : жена,девојки 2.