ЅИД БИРО ВО ЖЕЛАД
  • Обновено

ЅИД БИРО ВО ЖЕЛАД

DEN 797.92

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направете го вашиот работен простор модерен во средината на векот со бирото На ѕидот Лендон. Завршувањето на желад додава топлина на цврстата рамка од тврдо дрво што е функционална, како и елегантна. Широката работна површина со главна фиока за извлекување нуди многу простор за работа, додека лизгачките врати нудат дополнителен простор за складирање. Ѕидното биро одлично се спарува со остатокот Од Колекцијата Ландон. Организирајте се со бирото На лендонскиот ѕид што лесно се собира. Инспириран Од Класичниот Модерен Дизајн Од Средината на Векот.