Орел Канџа Месинг Барел Вртливата
  • Обновено

Орел Канџа Месинг Барел Вртливата

DEN 135.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вртливото Буре со Канџи од орел, Пакувањето Што Може Повторно Да Се Затвори, Месинг, големина 7спецификации : - Ниво На Вештина : Почетник, Средно, Стручно-Тип На Вода : Слатководна, Солена Вода - Видови Риби : Бас, Сом, Перде, Тарпон, Црвена Риба, Снепер, Морска Пастрмка, Снук, Пакет Кобија1 Од 12 Барел Вртлив Орел Ноктот Месинг Барел Вртливата.