Машка Солена Вода Удобност Рамен Фронт 9.5 Чино Краток
  • Обновено

Машка Солена Вода Удобност Рамен Фронт 9.5 Чино Краток

DEN 223.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Студените денови на брегот бараат удобност на солена вода кратка во памук што се протега. Специјално измиен за мекост и издржано чувство, овој разноврсен пар оди со се што е во вашата секојдневна гардероба. Меко измиен за таа живеена удобност што ја сакате. Рашири ткаенина се движи со вас за максимална удобност и флексибилност. 9.5" инсем.