Гармин 010-02445 - Претходник Гпс Паметен Часовник
  • Обновено

Гармин 010-02445 - Претходник Гпс Паметен Часовник

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Допрете во напредни физио карактеристики како аклимација на топлина и надморска височина, фокус на оптоварување на тренингот и предвидувач на трката за да ги исполните вашите цели. Добива Дневни Предлози За Вежбање На Уред И Возење Велосипед Врз Основа На Тековното Оптоварување На Тренингот И Vo2 Max. Овој гпс часовник за трчање е направен за тркачи и триатлонци како вас на кои им е потребна детална статистика за обука и тренинзи на уред плус функции на паметни часовници како музика, бесконтактни плаќања и многу повеќе. Вклучува УСБ-Кабел и Документација. Синхронизирајте музика од изберете услуги за стриминг (потребна е премиум претплата) за чување на вашиот часовник за слушање без телефон додека трчате. Претходно вчитани профили на активности за возење велосипед и пливање во базен ви овозможуваат да ја заокружите вашата рутина за обука, а профилот на мултиспорт ги консолидира податоците за вашите тренинзи од тули.