Дебеломер Покрива Врежана Предна И Задна Мгп Црвена завршница сребрена ч Одговара изберете: 2005 - КАДИЛАК СТС, 2004 - КАДИЛАК СРХ
  • Обновено

Дебеломер Покрива Врежана Предна И Задна Мгп Црвена завршница сребрена ч Одговара изберете: 2005 - КАДИЛАК СТС, 2004 - КАДИЛАК

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гордо произведен Со алуминиум од воздушна класа Т-6061, секој капак на дебеломер е заварен ЗА цврстина, обложен во прав за издржливост и вклучува патентиран систем за прицврстување од нерѓосувачки челик. Карактеристиките вклучуваат значително намалување на прашината на сопирачките и дисипација на топлината на сопирачките. Патентираниот систем за прицврстување ги одржува вашите капаци безбедни. Типичното време за инсталација е еден час од почеток до крај. Изграден од 6061-т6 воздушен алуминиум. Изберете од повеќе бои и завршетоци.