Станспорт 8010-Џамбо Мулти-Употреба Карабинер
  • Обновено

Станспорт 8010-Џамбо Мулти-Употреба Карабинер

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дали вашата фиока е неуреден хаос од синџири и додатоци за клучеви? Поедноставување на вашиот живот и ги собереш Оваа Станспорт Џамбо Мулти-Употреба Карабинер за организирање на сите ваши клучеви и додатоци! Овој алуминиумски карабин има особено удобно држење на гумената перница за да овозможи продолжено ракување тоа е лесно за рацете. Користете го карабинот за удобно одење на неколку кучиња на одделни каишки. Отворот со големина на џамбо гарантира дека ќе можете да ги закачите сите ваши предмети на еден карабин. Без разлика дали имате еден тон привезоци, повеќе жици или треба да шетате повеќе кучиња истовремено, Карабинот Станспорт Џамбо ви овозможува да останете организирани! Големината На Џамбо Овозможува Разновидна Употреба. Мека, Гумена Перница-Зафат За Удобност На Рацете. Изработен Од Алуминиум Со Порта Натоварена Со Пружина. Димензии : 6 Во. Л Х 4 Во. В.Блек.