Трансценд МК Џетдрајв Лајт
  • Обновено

Трансценд МК Џетдрајв Лајт

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Воведување на картички за проширување На складиштето На Transcend ' S Jet Drive lite за macbook Air и Mac Book Pro со Приказ На Мрежницата.Безбедносна мрежа за вашите податоци.Lite картичките Jet Drive се изградени со највисок квалитет mlc flash и можат да постигнат брзина на читање ДО 95 MB/s и брзина на пишување ДО 60 MB/s. Значи, без оглед на тоа какви авантури ќе одлучите да започнете Со Вашиот Mac Book, можете да сметате на картички за проширување На Jet Drive Lite за да ги чувате вашите податоци безбедни.Пламнал брзо.Со профил на флеш кој е прилагоден за секој модел На Mac Book, картичките За проширување На Jet Drive lite на Transcend се дизајнирани беспрекорно да се интегрираат со Вашиот Mac Book.