Герсон Меѓународен Висок Природен Бамбус Фенер со висока батерија управувана свеќа
  • Обновено

Герсон Меѓународен Висок Природен Бамбус Фенер со висока батерија управувана свеќа

DEN 335.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој 17.32-во висок природен бамбус фенер ќе донесе допир на отворено внатре, или ќе го осветли вашиот двор или трем. Може да се користи на маса или двор, или обесени со рачката од бамбус. Вклучени е батерија управувана топла БЕЛА смола ПРЕДВОДЕНА свеќа. Бамбусот е високо одржливо растение. Ова го прави супер одржлива алтернатива поради природните својства за обновување. Потребни се 3 ААА батерии, не се вклучени. Практично 5 часовен тајмер. Овој варосан природен бамбус ќе даде изјава каде и да е сместен во вашиот дом. Вклучува 3-во дијаметар х 4.5-во висока топла бела смола свеќа. Практично 5 часовен тајмер. Мерки 9.84-Во L x 9.84 - Во W x 13.38 - во H. внатрешен/покриен двор користете само.