'Ореал Париз Ревиталифт Волумен Филер Третман На Очите
  • Обновено

'Ореал Париз Ревиталифт Волумен Филер Третман На Очите

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Надградба на вашиот режим убавина Со L ' Oréal Париз Revitalift Волумен Филер Третман На Очите. Нежно ја стимулира вашата кожа за младешки сјај. Инспириран од истражување на волуменот на кожата, Третманот За Полнење На Волуменот За Ревитализација работи на надополнување на кожата околу очите и намалување на темните кругови. Овој крем за очи против брчки ја користи моќта на хијалуронска киселина за да го намали појавувањето на фини линии и темни кругови. Исто така, ја остава вашата кожа да се чувствува похидрирана. Овој третман се топи невидливо во вашата кожа и е лесен за поудобно чувство. Лореал Париз Ревиталифт Волумен За Полнење Третман На Очите : Надополнете под вдлабнатини на очите. Ги намалува темните кругови. Цврста контура на очите. Крем против темни кругови лесно се нанесува. Развиен од дерматолози.