Каролини Богатства BB9225CO Западна Harlequin Патка Божиќ Керамички Украс, во, разнобојни
  • Обновено

Каролини Богатства BB9225CO Западна Harlequin Патка Божиќ Керамички Украс, во, разнобојни

DEN 358.56

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Каролини Богатства BB9225 CO1 Западна Harlequin Патка Божиќ Керамички Украс, 3 во, разнобојни Прослават Божиќ со Овој Божиќ Украс. Порцелан Круг, 2.8125 инчен дијаметар. Овој сјаен бел керамички украс е одличен За Божиќ. Вклучен е мал златен кабел за закачување. Задниот дел на украсот е бел и може да биде персонализиран од вас со пенкало за боја или постојан маркер. Ова е сјајна површина, затоа проверете дали дозволувате секоја персонализација добро да се исуши пред да ја тестирате областа. Персонализирајте со датум, година или порака до пријател Овој Украс е од Каролини Богатства Птици категорија на производи. Порцелански Круг. 2.8125 инчен дијаметар.