Ватерпик 6-Режим Екофлоу Рачен Туш, Хром 1. ГПМ ВПГ-653Е
  • Обновено

Ватерпик 6-Режим Екофлоу Рачен Туш, Хром 1. ГПМ ВПГ-653Е

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заштедете до половина галон вода во минута. Уживајте во конзервацијата без да жртвувате одлично искуство со туширање. Со притискање на копче, функцијата за пауза во рачката погодно го намалува спрејот до браздичка додека пените, бричите или шампоните. Одлично е и за капење деца или домашни миленици. Оваа еколошка глава за туширање има 6 режими, вклучувајќи пулсирачка масажа и концентриран Спреј за Напојување, додека ви помага да ја намалите потрошувачката на вода. Единицата е лесна за инсталирање и погодно се префрла помеѓу поставките со еден клик. 4 " дијаметар главата. Поставки за прскање : Цело Тело, Цело Тело + Спреј За Напојување, Спреј За Напојување + Масажа, Спреј за Напојување, Пулсирачка Масажа, Браздичка за Заштеда на Вода. Контрола на протокот за заштеда на вода. Инсталира во минути. Рачен туш со црево од 5 метри. Доживотна ограничена гаранција, посета /гаранција или јавете се на 1-800-525-2774 за дополнителни информации.