Студио залепено нула гравитација салон за прилагодување на тревници за кампување со тревник со тешка челична рамка со држач за чаша, сива
  • Обновено

Студио залепено нула гравитација салон за прилагодување на тревници за кампување со тревник со тешка челична рамка со држач

DEN 2447.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со лесен дизајн и виткање дизајн, овој лежиште може лесно да се премести и чува. Прилагодлива положба за лепење (целосна 170 степени) . Спецификации : Отворена димензија : 35 "L x 26" W X 45 "H. Погоден е за внатрешен двор, кампот и во затворен простор додека дреме.