Rock - VR тактичка четкана со темно тркало од нијанса
  • Обновено

Rock - VR тактичка четкана со темно тркало од нијанса

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

VR13 - Тактички од V -Rock Offroad Wheels ја претставува најновата еволуција во дизајнот на патните тркала. Нагласено со десет доминантни конкавни портпароли, тактиката VR13 - е засилена со супер длабока усна и е дизајниран да агресивно одговара и на кренати и не -кренати камиони. Достапно во 17x9, 18x9, 20x9, 20x10, 20x12 и 22x12 големини. 【Најдобра конструкција во класа】 во која има тешка, едноделна леана алуминиумска конструкција, сите тркала V-Rock нудат супериорна издржливост и перформанси за да издржат остри услови надвор од патот . 【разноврсни апликации] без разлика дали вашето возило е залиха на коските , или опремена со 6-инчен комплет за лифт, секое V-Rock тркало ќе смести огромно мнозинство на апликации за камиони и SUV на пазарот денес . 【TPMS компатибилен】 дизајниран да овозможи инсталирање на сензори за мониторинг на притисок на гумите-помагајќи им на возачите Спречете небезбедни услови за работа . 【Поддршка за гаранција】 Ние сме посветени да испорачаме исклучителен производ и одлична услуга за клиенти. Ние нудиме ограничена 1-годишна завршница и структурна гаранција за живот. Белешка : Вклученото капаче за центри, сепак, не вклучува ореви од лавчиња или завртки за лапчиња.