Ликовна Уметност со заштитен знак Илустрација На Риба Делфин Платнена Уметност Од Дизајни На Флајленд
  • Обновено

Ликовна Уметност со заштитен знак Илустрација На Риба Делфин Платнена Уметност Од Дизајни На Флајленд

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Im хонорарен уметник и креативен директор кој живее во државниот Колеџ, областа Белефонте во Пенсилванија, со мојата сопруга, Леша и нашите две деца, Мајкл и Изабела. Мојот уметнички стил има тенденција да биде хумористичен и чуден, а понекогаш и малку чуден. Ова има смисла, бидејќи мојата сопруга вели дека сум хумористичен и чуден, а понекогаш и малку чуден.Уметник : Флајленд Дизајнсубјект : Животински Стил : Наутички Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Галерија Ова подготвено за закачување, уметничко парче завиткано во галерија има зелена и жолта риба water. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува без рамка презентација на готовата слика.