Pulорџ Машки долги ракави Поштенски патент пулвер
  • Обновено

Pulорџ Машки долги ракави Поштенски патент пулвер

DEN 447.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Каков убав слој. Изработено во памук, овој долги ракави четвртина-зип Тери Пуловер од Georgeорџ е вашето секојдневно парче за да го фрлите за време на студеното време. Со стил на пуловер, врвните џебови на овој маж за да го држите вашиот мобилен уред или паричникот во текот на денот. Моделот е 6’1 ”и носи затворање на четвртина-зип со големина. Долги ракави. Заварувачки џебови. Ребреста манжетна Сиро : 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машки четврт-зип пулвер од Georgeорџ.