Украси - модерна клупа за јадење со сива кожа тапацир
  • Обновено

Украси - модерна клупа за јадење со сива кожа тапацир

DEN 1439.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Украси за јадење сиво копче затегнати кожни клупи седишта е совршено погодно за вашата трпезариска маса. Додадете дополнителен простор за седење во вашиот дом со оваа клупа; Одликувајќи се со перничето копче сиво затегнат кожен врвен врв со дрвена рамка со обоена орев. Преодниот стил на оваа клупа ќе се вклопи во вашата трпезариска маса, влез, па дури и на крајот од креветот, обезбедувајќи удобно удобно седење. Оваа клупа ќе обезбеди дополнително седење удобно за 2 возрасни или 3 деца. Со лесно склопување, можете брзо да додадете седење на вашата маса или област, а потоа да го исфрлите со леснотија кога не се во употреба. Секој бизнис може да ја искористи оваа клупа во просторијата за чекање. Оваа клупа е сигурна дека ќе додаде вкусен допир на вашиот дом или канцелариски простор. Клупа за украси, сиво копче затегнато кожено црно дрво рамка сива кожна перница. Седишта 2 возрасни. Црна рамка за дрво. Широко удобно седиште на клупата. Копчето затегнато за елегантен изглед. Лесно чиста, само избришете со влажна крпа. 90 ден гаранција за производство. Преоден стил. Денезии на клупата : 41.9 "L x 20" W x 18.1 "H. Димензии на пакетот : 42.3" L x 20.9 "W x 7" H.