Северна Од Ханивел Пластика Лице Општа Намена Пренослив Комплет За Прва Помош
  • Обновено

Северна Од Ханивел Пластика Лице Општа Намена Пренослив Комплет За Прва Помош

DEN 319.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Север Од Ханивел Комплет За Прва Помош За 10 лица е дизајниран за секојдневна употреба дома, канцеларија, кампување или работилница. Преносливиот комплет има мекостран дизајн и е без латекс. Наоѓа примена за изградба, производство. Северна Од Ханивел Пластика 10 Лице Општа Намена Пренослив Комплет За Прва Помош.