Прилагодено Се Вклопуваат Супер Акции Свеќичка Жица Во Собата
  • Обновено

Прилагодено Се Вклопуваат Супер Акции Свеќичка Жица Во Собата

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прилагодено Се Вклопуваат Супер Акции Свеќичка Жица Сет; Мотоцикл Прилагодено Жица во собата; 8 мм; Одговара Харли 04-06 Спортстер XL Модели/99-08 Турнеја [сите w/Јаглени Хидрати Или Гориво Инјектирање]; Близнак Камери; Жолта;500 Оми/ft. Комплетите За Жици на Мотоцикли Со Отпорност имаат дополнителна дебела силиконска јакна од 8 мм и силиконска изолација за да се елиминира електричното истекување или пречки ВО РФИ што ги прекинува електронските палења, а особено Делфи. 500 Оми/стапки. На Отпор; Спирално Јадро од 8 мм; Крај На Свеќичката Од 90 Степени; Не Е Потребно Сечење Или Спојување; Претходно Изработени До Фабрички Должини За Совршено Вклопување; Потиснување НА РФИ За Апликации Управувани Од Улица; Силиконски Чизми за Свеќи.