Исечете го женскиот резервоар за џемпери на врвот
  • Обновено

Исечете го женскиот резервоар за џемпери на врвот

DEN 255.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Шик и без напор специјален-пријатниот плетен резервоар на Scoop сега е главен временски период со детално шиење и лесно вклопување. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. fit : опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Новости бод на биста, ребрести полите. Ископување на плетениот резервоар за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.