Scoop Slip Midi Fuest Camo Print Women's
  • Обновено

Scoop Slip Midi Fuest Camo Print Women's

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бидете подготвени за сè, од работа до среќен час со овој лизгачки миди фустан од лажичка. Одликувајќи се со без ракави народи и MIDI hemline, тоа е совршено за обични и облечени прилики. Пар со станови за удобна облека или со потпетици за ноќна ноќ во градот. Мерења на модели : Висина 5’10 ", половината 26", биста 33 ", колкови 36". Квадратно деколте. Без ракави со прилагодливи ленти за шпагети. Повлечен стил. Должина на средно-теле. Дарниран каросерија. Сеопфатен печатен камо. Нелиран. Ткаена плетена крепска ткаенина. 100% полиестер. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо доколку е потребно. Направено во Кина. Кажете здраво на Scoop : Стручно курирана гардероба на посакувани стилови со неверојатна вредност. Собравме заедно безумно уредување на парчиња вредни за ДРОЛ, кои се мешаат, способни за натпревар и-најдобро од сè-лесно на паричникот. Затоа што сите ја заслужуваат гардеробата на своите соништа.