Запф три латерална датотека, 36W 19d 40H - финиш на кит
  • Обновено

Запф три латерална датотека, 36W 19d 40H - финиш на кит

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Латералните датотеки ZAPF® се совршени за поднесување на висока густина. Една прилагодлива лента за закачалка по фиока. Два странични конвертори на датотеки по странична датотека и прилагодливи слајдови што можат да се заклучат. Челична конструкција. Издржлива, привлечна текстурална завршница обложена во прав за лесна нега. Латералните датотеки ZAPF® се совршени за поднесување на висока густина. Една прилагодлива лента за закачалка по фиока. Два странични конвертори на датотеки по странична датотека и прилагодливи слајдови што можат да се заклучат. Челична конструкција. Издржлива, привлечна текстурална завршница обложена во прав за лесна нега. Спецификации : Една прилагодлива лента за закачалка по фирми за датотеки држат суспендирани датотеки во писмо, А4 и легален Sizescan се претвораат во поднесување однапред до бек со страничен конвертор на датотеки. Системот за блокирање дозволува само една фиока да се отвори едновремено. Заклучете се со 2 клучеви. Текстурираниот палто во прав е едно од најтрајните високо квалитетни завршувања. Сертифициран злато Greenguard. 36 W x 19d x 40 H.