Атлетски работи женски атлетизми Хедер манжетна, пакувања
  • Обновено

Атлетски работи женски атлетизми Хедер манжетна, пакувања

DEN 223.52

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Без разлика дали работите во теретана, трчате работи или само легнувате дома, ќе бидете удобни во овие разноврсни тимови од атлетски работи, сега достапни во 2-пакет за голема вредност и разновидност. Тие се направени од меки и дишени мешавини од памук за да ви помогнат да останете ветровити кога работите ќе започнат да се загреваат. Пред-варените манжетни за ракави и центарот на задниот дел ги зголемуваат овие тимови над вашите основи, додека внатрешноста на деколтето со ребрести екипа е без ознака за непречено чувство. Овој 2-пакет е достапен во разновидни бои. Атлетски работи сет на женски манжетни ракави : 60% памук, 40% полиестер. Женски маици. 2-пакет. Фабрична изработка на Jerseyерси. Кратки ракави со валани манжетни. Центар назад цвест. Деколте на екипажот без ознаки. Заокружено hi-lo полите. Достапно во разновидни бои. Машината измијте ладно одделно или со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо кога е потребно.