Хипертог, средна отстранлива кука, бели овални куки и ленти, држи lbs
  • Обновено

Хипертог, средна отстранлива кука, бели овални куки и ленти, држи lbs

DEN 223.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Хипер тешки отстранливи лепливи куки се прифатлива и висина опција без оштетување што обезбедува одлична моќност на одржување каде и да е потребна дополнителна кука. Одлично за постери, слики со жични грбови, кујнски прибор, па дури и накит што тежат до 2 килограми. Овие атрактивни хипер цврсти бели пластични куки во форма на овална форма се корисни дома или во училницата. Затворените ленти за лепило ги обезбедуваат куките на скоро секоја површина за прикажување на најразлични предмети и подоцна да бидат отстранети со леснотија. Овој пакет со вредности вклучува 2 куки и 2 лепила ленти. Држи до 2-lb (907-g). Нема да ги оштети wallидните површини. Совршен за училиште, канцеларија, дом или РВ. Бела пластична овална кука. 2 куки, 2 лепила ленти.