Редовен KW-V40BT автомобил ДВД плеер, 7 LCD екран на допир, W RMS, Double Din
  • Обновено

Редовен KW-V40BT автомобил ДВД плеер, 7 LCD екран на допир, W RMS, Double Din

DEN 2432.64

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

The KW-V40 BT is a 7" Motorized Touch Screen Monitor Bluetooth/DVD/USBMultimedia Receiver system with app display/control capability for i Phone 4 and 4s devices. You can display up to 20 compatible apps on-screen ranging from Navigation to Music to Апликации за помош на возачот со употреба на опционален адаптер. Репродукција на интернет радио Пандора и контрола на екранот е исто така поддржана и за i Phone, како и за способноста на Sirius XM Satellite Radio Add-On и дистрибуција на извор на двојна зона. JVC редовен DVD плеер за автомобили KW-V40 BT, 7 "екранот на допир на екранот на допир на допир на допир LCD, 80 W RMS, Double Din The Crystal-Clear 7 "LCD панел покажува репродукција, звучни поставки и информации за волумен. Пристапете до целата листа за репродукција со леснотија на интерфејсот на допир. Пребарување радио канал Најмногу ви се допадна со вградениот приемник. Поврзете се MP3 плеер и другите преносни уреди брзо со помошен влез. Панелот е со големина за да се вклопи во таблата совршено, дозволувајќи им на пријатна достапност. Double DIN овозможува погодност на дисплејот и се вклопува во леснотија. Поврзете го i Phone или i Pod со плеерот и слушајте го аудио со целосна контрола. Овозможува лесна безжична врска со уредите со овозможени Bluetooth.