Бринли Ко.
  • Обновено

Бринли Ко.

DEN 658.72

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Влезете во шик стил со пумпи со отворени пети со цвеќиња од Brinley Co. Овој чевли со високи потпетици го истакнува обоениот велур, мек на допир со женски шифонски цвеќиња детали што го истакнуваат стилот на отворено. Подземните потпетици се поврзуваат со стилска лента со три влакна на глуждот и елегантни потпетици на стилоти го завршуваат дизајнот. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.