Мешавината на меурчиња од меурчиња од меур, меурчиња, lbs
  • Обновено

Мешавината на меурчиња од меурчиња од меур, меурчиња, lbs

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Децата можат да уживаат во сладок третман со мешавина од гума за џвакање со меурчиња од меур, 2 фунти. Се одликува со голема торба полна со нивните омилени вкусови. Оваа гума за џвакање со меурчиња на Кларк има топки за џвакање, троен меур, меур од дубл, меурчиња од bibgie и топки од гума за џвакање. Топката за џвакање со гума. Огромна торба се преплавува со 2 килограми фаворити за гума за џвакање.