Зимски Есенски Заштеди Кларенс
  • Обновено

Зимски Есенски Заштеди Кларенс

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Женско Божиќно Трчање Печатење Еластичност Панталони Тренинг Хеланки Јога Панталоникарактеристики : Божиќен принт, Еластичност Долги Панталони,Спортски Панталони,Јога Панталони,Хеланки,Манжетни За Патеки,Спортски Панталони, Секојдневни Панталони.СУПЕР-МЕКИ УДОБНИ : Нашите јога панталони се изработени од висококвалитетна ткаенина, ултра пријатен полиестер. лесно за ставање и полетување. Овие Совршени за домашно носење или лежење наоколу или активности на отворено.и за зимските и за летните месеци. ЛЕСНА НЕГА : Висококвалитетна ткаенина и шиење оставете ги овие издржливи панталони да стојат до многу денови и ноќи на спиење и игра. За најдобри резултати, измијте со благ детергент на нежен циклус и исушете го на ниско ниво. БЕЗБЕДНОСТ Жени Јога Хеланки Фитнес Панталони; Дами Солидни Спортски Активни Панталони; Панталони Со Висок Струк; Панталони; Обични Панталони.