Класичен Додатоци Во Текот Диск PermaPRO Класа C Rv Покритие, Одговара 20 '- 23' RVs
  • Обновено

Класичен Додатоци Во Текот Диск PermaPRO Класа C Rv Покритие, Одговара 20 '- 23' RVs

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Интегрираните ремени и системот за фрлање торби ја прават инсталацијата едноставна и брза. Отворите за воздух се комбинираат со ткаенина За Брзо сушење Perma PRO ® за да се намали стресот на ветерот и внатрешната влага.