Велингсејл Дами 14к Бело Злато Полиран Обетки Со Обрач Со Шарки
  • Обновено

Велингсејл Дами 14к Бело Злато Полиран Обетки Со Обрач Со Шарки

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сите набавки на накит направени со Велингсејл вклучуваат водечка доживотна гаранција во индустријата** од производствени дефекти. - Унисекс-Катаглог Бр : В11-225пакет Вклучен : 1 х ВЕЛИНГСЕЈЛ Готов Накит1 х Комплементарна Кутија За Подароци За Накит1 х Фактура со опционална персонализирана поракапродажба на велингс е регистрирана трговска марка. Брза И Брза испорака. Комплетно со елегантна кутија за подароци за накит и Пакување На Мало. Ако сакате да го завршите вашиот накит, ве молиме контактирајте не!. Направени со користење само на повеќето премиум и чисти материјали3.Велингсејл Карактеристики : 1. **Доживотна Гаранција за дефекти во производството** - Професионална техничка поддршка, ефикасна И секогаш корисна Грижа За Клиентите сите набавки на накит гарантирани автентични и вистинити по големина! Нарачајте со доверба во Велингсејл. Производите за ПРОДАЖБА на ВЕЛИНГС се продаваат само од овластени продавачи. Квалитет што може да го очекувате од Велингсејл. Секое купување вклучува 3 години бесплатно повторно сервисирање и полирање. Произведени со Користење на стандарди за квалитет На Велингс. Гаранција без грижи : - 12 месеци гаранција за безгрижен производ за секое купување од ВЕЛИНГСЕЈЛ.