Активни Качулка Женски Екипажот Вратот Дуксер Со Долги Ракави Тиква Печати Лабава Фитинг Дуксер
  • Обновено

Активни Качулка Женски Екипажот Вратот Дуксер Со Долги Ракави Тиква Печати Лабава Фитинг Дуксер

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

) Култури Дуксери За Жени Тешки Тренингот Јакна Скокач Шорцеви Жени Паѓаат Облека Женски Јакна Женска Табела : . Плус Големина, Длабок V Врат, полни Долги Ракави, цврста Чиста Боја,Плетени Обични Врвови ,Копче До Топла Џемпер Е Едноставна и, тенок Фитинг Прави Да Изгледате Супер Шармантно. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Материјал : Најлон, Спандекс.20" ракав : 58. Момчиња Дуксер Големина 14 16 Fall Мода Жени Дуксер Жени Облечени Дуксер Жени Куче Кошула Жени Јуниори Преголеми Дуксери.18" Рамо : 64cm/25. големина На Пакетот : 35х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.