Сунизерија 4 јули Облека За Девојчиња Американско Знаме Комбинезон Денот На Независноста Шпагети Ремен Костим За Играње
  • Обновено

Сунизерија 4 јули Облека За Девојчиња Американско Знаме Комбинезон Денот На Независноста Шпагети Ремен Костим За Играње

DEN 320.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Јака : ремен За Шпагети. 120t Jumpsuit Должина : t30. Денот на независноста Печатени : комбинезони се печати во ѕвезда, лента и пеперутка модели, класичен национално знаме елементи, совршен За Четврти јули. Шема : ѕвезда/ Лента/ пеперутка печати. 100t Jumpsuit Должина : t70t Bust : t48t Hip : t96tadvisted Висина : t85-90tadvisted Возраст : t2-3 Години. Прилики : Погоден за дома, училиште, Четврти јули, забави, на отворено, играње, крајбрежје, фотографирање итн. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Стил : Секојдневен/ Симпатичен/ Модерен . 20 t Bust : t18.