Пупки За Сушење на дриказа Надземни Слушалки Со Микрофон
  • Обновено

Пупки За Сушење на дриказа Надземни Слушалки Со Микрофон

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сувите пупки надземните водоотпорни слушалки со дизајн на обвивка зад главата се идеални слушалки за активната личност која е секогаш во движење.Потопните до 3 метри или 10 стапала зад ушите им овозможуваат да останат на своето место без оглед на активноста дијаметар на звучникот од 10мм со импеданса од 32охми за одличен звукуниверзална помошна врска со приклучоккарактеристики вграден микрофон за брзи телефонски повици Во движење Пупки за Сушење надземни водоотпорни слушалки со дизајн на главата се идеални слушалки за активната личност која е секогаш вклучена оди. Овие слушалки се целосно потопни до 60 стапки. правејќи ги совршено надополнување за секој кој навистина ужива да поминува време на вода. Пупки за сушење новиот дизајн на закачување зад увото, им овозможува да останат на место без оглед на вашата активност и тие исто така имаат вграден микрофон на слушалките што е совршено за правење брзи повици во движење со леснотија.Спецификации : дијаметар на звучникот од 10мм32 оми импеданса102 d B чувствителност20-20k Hz Пропусен Опсегуниверзална помошна врска приклучок125 cm/ 50" кабел.