Длабок Сјај Деми-Трајна Боја - 5с Светло Бакарно Кафеава Од Двопек за Унизе-Оз Боја На Коса
  • Обновено

Длабок Сјај Деми-Трајна Боја - 5с Светло Бакарно Кафеава Од Двопек за Унизе-Оз Боја На Коса

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

24 Брзи, ефикасни и лесни за примена проѕирни течни деми бои напојувани од најсовремена технологија директно од Италија. Натопена со кондиционерска мешавина од морски екстракти и олеинска киселина за да обезбеди максимална мекост, сјај и способност за чешел. Го подобрува и внесува сјајот и бојата. Ја освежува бојата за да ја зголеми бојата на косата помеѓу услугите во боја. Балансирајте ја бојата за избледени краеви и или за да ја поправите бојата. Мешавини сиви без подигнување на природниот пигмент на косата. Тонови претходно осветлена или истакната коса.